Başak Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Aralık 2021

Başak Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Ay başında aileniz ve eviniz ile ilgili önemli gündemler yaşayabilirsiniz. Son 1.5 yıldır eviniz ile ilgili yaşadığınız sorunlara artık çözüm bulabileceksiniz. Taşınma kararı alabilirsiniz, yeni bir ev arayışına girebilirsiniz. Ailenizin yanından ayrılabilirsiniz. 13 Aralık’tan itibaren ev içinde tansiyon artabilir. Ebevenyleriniz ile tartışmalara açık olabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte ev kazalarına karşı dikkatli olun. Aynı gün itibariyle flörtleriniz ile daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Aşk konusunda daha çok konuşabilirsiniz. 19 Aralık’ta kariyerinizde önemli tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Mevkiniz ile ilgili yenilikler yaşayabilirsiniz. Mutsuz olduğunuz bir işiniz var ise işi bırakabilirsiniz. 20 Aralık’tan itibaren flörtleriniz ve aşk hayatınızda istediğiniz gelişmelerin yaşanması gecikebilir. Bazı flörtleriniz hayatınızdan çıkabilir. Gerçekten sizi hak eden, değer verenler hayatınızda kalacaktır. Bu dönemde eski aşklar da dönebilir. Bu dönemde istenmeyen gebeliklere dikkat edin. 21 Aralık itibariyle ise odağınız size keyif verecek konulara kayacak. Hobileriniz ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Hayattan daha çok keyif almak isteyeceksiniz. 29 Aralık’ta başlayan süreçte ilişkiler konusunda çok şanslı bir sürece giriyorsunuz. Bu dönemde kalbiniz boş ise yeni bir aşk hayatınıza girebilir. Ayrıca bu süreçte evlilik kararı alabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.