Başak Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ocak 2023

Başak Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yaratıcılığınız, çocuklarınız, flörtleriniz, keyif alığınız konular, rutin hayatınız, çalışma biçiminiz haftanın konusunu oluşturacak. Kendi idealleriniz, özgürlüğünüz ve rahatınız için bir şeyler inşa etmek isteyeceksiniz. Tutumunuz ciddi olabilir. İşlerinizi yaparken keyif alacaksınız, harekete geçip fırsatları değerlendirebilirsiniz. Çalışmalarınızı titizlikle yürütürken, çalışma arkadaşlarınızın fikirlerini de dinlemelisiniz. Rutin işlerinizi yaparken detaylı ve derinlemesine inceleyerek yapmanız size kolaylık sağlayacaktır. Aklınızdaki fikirleri uygulamak için finansal açıdan zorlanabilirsiniz. Çalışma ortamınızda sağladığınız kolaylıklar sizin de rahat olmanızı sağlayacaktır. Yaratıcı fikirlerinizle isteklerinize ulaşmanızı kolaylaştıracaksınız. Yakın çevrenizden görüştüğünüz biri ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Göz önünde olmayı, fark edilmeyi isteyeceksiniz. Kendi idealinizdeki kişiyi arayacaksınız. Çalışma rutininiz içinde kendinizi geliştirmek, projelerinizi ortaya koymak konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Seyahat planlarınız, eğitimlerinizle ilgili aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Kısa süreli olacaktır.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.