Başak Burcu (8-14 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ocak 2024

Başak Burcu (8-14 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Eviniz, aileniz, ebeveynleriniz, gayrimenkul konularınız, bilinçaltı konularınız bu hafta sizi meşgul edecek konular arasında olacak. Aklınızın ailenizde olduğu, ilişkilerinize bir düzen getirmek istediğiniz bir süreç olacak. İlişkiler konusunda çelişkiler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı özgürce yaşamak isteyeceksiniz. Kendinizi geliştirmek, yeteneklerinizi ortaya çıkarmak konusunda kararlı davranacaksınız. Enerjinizi ilişkinize, çocuklarınıza yönlendirebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda bireysel hareket etmek isteyebilirsiniz. Risk içeren iş girişimlerini kabul etmemelisiniz. İradeli duruşunuz yardımcı olacak. Duygularınızın farkında olacak, ailenizle vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Mirasla ilgili gündemler oluşabilir. Hobi olarak gördünüz konularda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Kendi doğrularınızla hareket edeceksiniz. Alışkanlıklarınızdan vazgeçmek istemeyeceksiniz, duygularınızı ifade ederken bile düşünerek söyleyebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.