Başak Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mayıs 2023

Başak Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken değişik kültürleri tanımak, ufkunuzu genişletmek, inançlarınızı sorgulamak isteyeceksiniz. Tabularınızı yıkabilirsiniz. İnançlarınız ve zevklerinizle ilgili değişimler yaşayacağınız bir hafta olacak. İşinizi yurtdışına taşımayı düşünebilirsiniz. Yurtdışından iş teklifi alabilirsiniz. Gelişiminize ayak uyduramayan ilişkilerinizin sonlandığını göreceksiniz. Olumlu değişiminiz ile birlikte evlilik ya da ortaklı ilişkilerinizde sizden beklentiler artabilir. Dengeyi bulacak olan siz olacaksınız. Sosyal çevrenizde uyumlu ve birleştirici tutumunuz fark edilecek. İkili ilişkilerdeki tavrınız arkadaş gruplarınızla ilişkinize de yansıyacaktır. Destekleyen ve düzenleyen bir bakış açısı ile hareket edebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.