Başak Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Mart 2023

Başak Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İkili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz ile geçecek bir hafta olacak. İlişkilerinizde sevginizi daha somut şekilde göstermek isteyeceksiniz. Geçmişten tanıdığınız biri ile görüşebilirsiniz. Seyahat etmek isteğiniz artabilir. Farklı insanlarla etkileşim içine girebilir, ortaklıklar yapabilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekçi olup olmadığı ikilemini yaşayabilirsiniz. İlişiklerinizde zorluk yaşadığınızda kendi içinize dönebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için cesaret ve enerjiniz olacak. Hem ilişkilerinizde hem para konularında hırslı davranacaksınız. Yeni başlangıçlar yapmak için hayal gücünüzü ortaya koyacaksınız. Başarılı olmanız istemenize bağlı olacak. Alacak, verecek konularında şanslı olacaksınız. Hakkınızı istemekte ısrarcı olmalısınız.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.