Başak Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Kasım 2023

Başak Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa yolculuklarınız, haberleşme trafiğiniz, iletişiminiz olacak. Romantik ilişkilerinizde duygularınızı belli etmekten çekinmeyin. Hislerinizi yoğun yaşayacaksınız, baskıcı davranmaktan kaçının. İkili ilişkiler, ortaklı işlerinizle ilgili hayalleriniz ve idealleriniz var, dile getirmeniz gerekecek. Sezgileriniz iletişim kurmak için yeterli olmayacaktır. Diplomatik tavrınızla gelirlerinizde artış olabilir. Giyiminiz, güzelliğiniz için para harcayabilirsiniz. Aldığınız eğitimleri kendi stilinizle ortaya çıkarabilirsiniz. Çocuklarınıza karşı otoritenizi arttırabilirsiniz. Evinizde kendi fikirlerinizi benimsetmek isteyebilirsiniz. Genelde iyimser düşünecek ailenizle keyifli vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ev içinde eşinizin sizi kısıtladığını düşünebilirsiniz. Kendinizden emin ve eleştiriye tahammül etmeyen haliniz ilişkinizde sizi zorlayabilir. Hayatınızı, bakış açınızı değiştirmek istiyorsunuz, beklemeye tahammülünüz kalmamış olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.