Başak Burcu (5-11 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu ,

3 Şubat 2024

Başak Burcu (5-11 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu ,

Haftanın konusunu çalışma ortamınız ve arkadaşlarınız, rutin işleriniz, çalışma koşullarınız, evcil hayvanlarınız oluşturacak. Hızlı ve yorucu bir tempo içine girebilirsiniz. Daha verimli çalışmak adına farklı fikirler üretebilirsiniz. Çalışma hayatınızı kendinize de alan açacak şekilde planlayabilirsiniz. Sevgi ve değer anlayışınızın değişmesine izin verin. Sizi yoran, kontrolü elinizde tutmak zorunda hissettiren duygularınızdan kurtulmanız iyi gelecek.  Çalışma ortamınızda başkalarının kaynaklarına ve yardımına ihtiyaç duymadan hareket etmek isteyebilirsiniz. Günlük rutininizi ve hayat alışkanlıklarınızı değiştirmek için yeni planlamalar yapmak isteyeceksiniz. Yeni tanıştığınız birine aşık olabilirsiniz. Yurtdışında eğitim, iş görüşmeleriniz varsa tahmin etmediğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde ne istediğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Çalışma yaşamınızda yeni bir tarz yaratabilirsiniz. İşinizle ilgili eğitim almak için fırsatlarla karşılaşacaksınız. Çalışma alanınızda geçirdiğiniz zamanı ve önceliklerinizi dengelemeniz iyi olacak.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.