Başak Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

3 Aralık 2022

Başak Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusu eviniz, aileniz, flörtleriniz ve ikili ilişkileriniz olacak. Başkaları ile beraber yürüttüğünüz işlerde, ilişkilerinizde ailenizden fikir almanız yararınıza olacaktır. Evinizde anlaşılmadığınızı, engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Kendi içinizde çelişkiler yaşayabilirsiniz. Ailenizi önemseyecek ancak bireysel hareket etmek isteyeceksiniz. Aşık olmak isteyeceksiniz. Flörtünüzle net iletişim kuracağınız, kontrolün sizde olacağı bir ilişki talep edeceksiniz. Çocuklarınızla vakit geçirecek organizasyonlar planlayacaksınız.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.