Başak Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2 Aralık 2023

Başak Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa yolculuklarınız, iletişiminiz oluşturacak. Yeni anlaşmalar söz konusu olacak. Yakın çevrenizle ilişkileriniz iyi olacak, sır küpü olabilirsiniz. Haberleşme trafiğiniz artabilir. İkili ilişkilerinizde iletişim kurarken gözlem yapacaksınız. İkna yeteneğinizi kullanarak eşinizi kendi tarafınıza çekebilirsiniz. Sonuçlanmasını beklediğiniz miras işleriniz varsa netice alabilirsiniz. Ailenizi ve ebeveynlerinizi önemseyeceksiniz. Farklı birçok insanla iletişim kurabilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Flört etmek hoşunuza gidecek. Kendi düşündüğünüz şeyler doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.