Başak Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Ocak 2022

Başak Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Başak ve Yükselen Başak

Salı günü Kova burcundaki yeniay size yeni iş fırsatları, yeni sorumluluklar getirebilir. Hafta ortası flörtleriniz, hobileriniz ile alakalı konulara biraz kafa yorabilirsiniz, canınızı sıkabilir. Cuma günü patronunuzun desteği sayesinde ciddi bir iş yapmaya başlayabilirsiniz. Aynı gün belki de bir ortaklık teklifi ile bu işi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü artık ilişkileriniz, çocuklarınız ile iletişiminiz normale dönmeye başlıyor. Pazar günü hobilerinize para harcamak isteyebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.