Başak Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Mayıs 2022

Başak Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Başak

Haftanın ilk günü kariyerinizde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Statünüz değişebilir, terfi alabilirsiniz. Hafta sonu itibariyle eğitim hayatınızdaki terslikler artık sonlanacaktır. Yeni bir eğitime başlamayı düşünüyorsanız artık iç rahatlığı ile kayıt olabilirsiniz. Fakat aynı gün itibariyle sağlığınızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Beslenmenize ve rutinlerinize dikkat etmeniz gerekebilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.