Başak Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ekim 2023

Başak Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu motivasyonlarınız, hayata bakışınız, dış görünümünüz oluşturacak. Yeni girdiğiniz ortamlardan etkilendiğiniz kadar siz de insanları etkiniz altına alacaksınız. Yaptığınız bir yolculuk ya da aldığınız eğitimler hayatınızı değiştirebilir. Farklı gözle yaptığınız değerlendirmeler sizi yeni bir insan haline dönüştürme etkisi gösterecek. Şehir veya ülke değiştirebilirsiniz. Kendi inançlarınız doğrultusunda hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizin tavsiyelerine de kulak verin. Fikirlerinizi direk söylemeniz iletişimde karşı tarafa farklı yansıyabilir. İlişkilerinizde beklentinizin gerçeklikten uzak olması, anlaşılmakta zorluk çekmenize neden olabilir. Öğrendiğiniz bilgiler hayatınızı değiştirebilir. Teknolojik aletler hayatınızda daha fazla yer edinecek.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.