Başak Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Nisan 2023

Başak Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İnançlarınız, farklı görüşler ve kültürler, bakış açınızı geliştirme isteğiniz ile geçecek bir hafta olacak. Farklılıkları sorgulayacaksınız, değişik olan yerler, yemekler ilginizi çekecek. Daha önce denemediklerinizi tecrübe edeceksiniz. Günlük işlerinizde titiz ve detaycı tavrınız sağlığınızı zorlayabilir. İnatçı davranabilir ve ikili ilişkilerde kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlarda uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Önsezilerinize güvenerek yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Krizleri fırsata çevirebilirsiniz, kendinize güvenmelisiniz. Aldanmalara karşı dikkatli olursanız pozitif enerjiniz ile atılımlar yapabilirsiniz. Sizden farklı düşünen insanları anlamak ve sosyal yaşantınızı geliştirip, genişletmek isteyeceksiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.