Başak Burcu (3-9 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Ekim 2022

Başak Burcu (3-9 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya yeni bir kursa yazılmak, kendiniz için yatırım yapmak, yeni bir meslek veya dil öğrenmek gibi motivasyonlarla başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda özgüveninizin yükseleceği ve partnerinizle aranızın rahatlayacağı bir döneme giriyorsunuz. Maddi konularda otorite figürlerinden alacağınız destekle eliniz rahatlarken yaratıcılığınız da artabilir. Eğer bir borcunuz varsa bu hafta borçlarınızı kapatabilmeniz için oldukça verimli olabilir. Haftanın sonuna doğru cesaretinizi toplayarak yeni kararlar alabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.