Başak Burcu (29 Ocak -4 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

27 Ocak 2024

Başak Burcu (29 Ocak -4 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde hobileriniz, çocuklarınız, uzak yerlere seyahatleriniz, farklı insanlarla bir arada olma konuları olacak. Keyif aldığınız konuları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Duygusal konularda kararlı ilerleyeceksiniz. Yurtdışı ile ilgili konularda şansınızı deneyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacak alanları değerlendireceksiniz.  Kendinizi yormadan hareket edecek ve ilişkilerinizde mutlu olmanın formülünü bulacaksınız.  Farklı yerler ve insanlarla bir arada olmak size hayatın görmediğiniz yönlerini keşfetmeye olanak tanıyacak. Çıkacağınız seyahatler size yeni bakış açıları kazandırabilir. Aşk hayatınızı daha özgür yaşamaya başlayacak, radikal kararlar alacaksınız. Romantik ilişkilerinizde beklentileriniz yüksek olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.