Başak Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

29 Nisan 2019

Başak Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Başaklar ve Yükselen Başaklar,

Bu haftanın öncelikli konusu, eş, ortaklı işler, davalar, açık düşmanlar, krediler, borçlar, ortaklı işlerin parası, ameliyatlar, yurtdışı bağlantılı işler, inançlar ve akademik konular olabilir.

5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Yeniay’ını  yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, inançlar, akademik konular, hukuksal işler alanında deneyimleyeceksiniz ve bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Satürn retrosunu da aşk, çocuk, cinsellik, hobiler, sahne önü işleri olan aslında yaratıcılığınızın alanında deneyimleyeceksiniz. Dolayısıyla burada bir hak ediş durumları söz konusu olacaktır. Ancak bu hak ediş sizin geçmişte yaptıklarınıza karşılık olarak iyi ya da kötü olabilir. burada içinize dönüp ben ne yaptım neleri değiştirmem lazım diye sorgulayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Özellikle de bu konular maddi kaynaklı sebepler olabilir bu alanda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Kariyerle ilgili konularda mücadeleler, yeni anlaşmalar gündeme gelebilir. Yen iş teklifleri alabilirsiniz ya da iş değiştirebilirsiniz. Bu süreçte ayrıca ailenizin de maddi gelirlerinde bir artış söz konusu olabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.