Başak Burcu (29 Mayıs -4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mayıs 2023

Başak Burcu (29 Mayıs -4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu inançlarınız, ufkunuzu genişletmek isteğiniz, hukuki konularınız ve yurtdışı seyahatleriniz oluşturacak. Hayatınızın genel bir eleştirisini yapabilirsiniz. Yeni bir vizyon oluşturmak isteyebilirsiniz. Daha çok bilgi edinme isteğiniz olabilir. Kendi inançlarınızla ilgili fanatik bir tutum sergileyebilirsiniz. Arkadaş çevrenize karşı koruyucu bir tutum içine girebilirsiniz. Ortaklı işleriniz varsa detaylı incelemeler yapmanız fayda sağlayacaktır. Genellikle karşı cinsten arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz bir hafta olabilir. İkili ilişkilerinizde platonik bir süreç yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitim almak için başvuru yapabilirsiniz. Bu hafta yeni lezzetler, gidilecek ve görülecek mekanlar ilginizi çekebilir. Öğrendiğiniz her bilgiyi kendinizi yeniden var etmek için kullanmak isteyebilirsiniz. Fikirleri özgür olan kişilerle bir arada olmayı tercih edebileceğiniz bir hafta olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.