Başak Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

Başak Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Başaklar;
Bu hafta hobileriniz ile alakalı konularda eğitimler almak ya da eğitimci olmak isteyebilirsiniz. Flörtünüz ile işler ciddiye binebilir, bir anda evlenme teklifi söz konusu olabilir. Algınız ilişkilerde olduğu için de bu tarz fırsatlara açık olmalısınız, manikürünüz mutlaka olsun. İlişkilerde aşırı şanslı bir etki alıyorsunuz. Ortağınız var ise beraber eğitim verme konuları gündeme gelebilir. Mahkeme konuları gündemde olabilir. İş yerinizde iletişim problemleri ve kısıtlamaları olabilir, yeni sözleşmeler gündeme gelebilir. Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber ilişkilerinizde şifalanma, yenilenme gibi durumlar söz konusu olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.