Başak Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

28 Ocak 2019

Başak Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Başaklar ve Yükselen Başaklar,

Bu haftanın en keyif alacağınız alanı günlük rutin işlerinizi halletmek, insanlara yardım ve hizmet etmek, hayvanları beslemek konuları olabilir. Her türlü bürokratik iş için uzun zamandır harekete geçmiyorsanız bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

Aşk ve çocukla ilgili konularda agresyon enerjisi yüksek bir hafta, karşılıklı olarak güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Riskli yatırım, kredi, borçlar konusunda zorlanabileceğiniz bir süreçtesiniz eğer böyle bir düşünceniz varsa bu haftayı tavsiye etmem.

Uzun bir ilişkiniz varsa ve bu ilişkiyi artık resmiyete dökmek isterseniz bu haftayı değerlendirebilirsiniz. İlişkilerle ilgili hayallerinizi eğer sakin kalabilir haftanın gergin enerjilerine kendinizi kaptırmazsanız, gerçekleştirebilirsiniz. Hobilerinizden para kazanmak için adımlar atabilirsiniz.

Ailevi konularla ilgili beklenmedik güzel gelişmeler, fırsatlar yaşayabilirsiniz, aileniz vasıtasıyla elinize toplu para geçebilir. Aile de büyüme, oturduğunuzun evi büyütme, taşınma, evlilik, nişan gibi konular gündeminize gelebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.