Başak Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

Başak Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

BAŞAK

Haftanın ilk günü çalışma hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle kadın çalışma arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Salı günü partneriniz ile evlilik konuşabilirsiniz. İlişkinizde kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü civarında yeni bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ameliyat gündeminiz olabilir. Cumartesi günü kazalara, yaralanmalara çok dikkat! Pazar günü ise hayatınızdaki krizleri çözmek için kararlar alabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.