Başak Burcu (28 Kasım-4 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

26 Kasım 2022

Başak Burcu (28 Kasım-4 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta ebeveynleriniz, eviniz ile ilgili konular, çalışma düzeniniz, kariyer planlarınız gündeminizde olacak. Programlı çalışmanız sayesinde itibarınızın arttığını göreceksiniz. Enerjinizi işinize sarf etmeniz nedeniyle evinizde iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ailenizle yeterli ilgilenmediğinizi düşünebilirsiniz. Hem işinizi hem de ailenizi önemsediğiniz bir hafta olacak. Koşuşturma içerisinde kendinizi ihmal etmeyin. İş arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. İş ya da sosyal hayatınızda anlaşmalar yapacaksanız dikkatli olmanız yararlı olacaktır. İlişkilerinizde kendinizi kandırmamaya, gerçekçi düşünmeye çalışın. Hayallere dalabilirsiniz. Eviniz ve ebeveynlerinizle ilgili maddi konularda rahatlama yaşayacaksınız.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.