Başak Burcu (27 Kasım -3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Kasım 2023

Başak Burcu (27 Kasım -3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kendinizi ifade etmeniz, hobileriniz, çocuklarınız, romantik ilişkileriniz bu hafta sizi meşgul edecek konular arasında olacak. Evinizde vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Ailenizin gelirlerini yönetmeniz gerekebilir.  Eşinizden ve çalışma arkadaşlarınızdan beklentileriniz yüksek olabilir. Fedakarlık yapmanız gereken konular karşınıza çıkacaktır. Bireysel düşünmemelisiniz. Finansal açıdan şanslı olacağınız bir hafta olacak. Ortaklaşa işler yapmanız gerekiyorsa temkinli davranabilirsiniz. İşinizi şansa bırakmayacak, fırsatları kaçırmayacaksınız. Romantik ilişkilerinizde düşüncelerinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Yaratıcı fikirlerinizi bir şeyler üretmek için kullanabilirsiniz. İlişkilerinize sorumluluk duygusu ile yaklaşacaksınız. Ciddi yaklaşımlarınızı işinizde kullanmalı, ikili ilişkilerinizde duygularınızı ön plana çıkarmalısınız. Sevdiğiniz kişinin değerlerine ve keyif aldığı konulara ilgi göstermeniz ilişkinizi daha iyi hale getirecektir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.