Başak Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

Başak Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya kariyer hayatınızda yapacağınız anlaşmalarla başlıyorsunuz. İşinizi büyütmek için kredi çekebilirsiniz. Evinizle ilgili tadilat, tamirat, boya badana gibi bir işe girişebilirsiniz. Bu dönem arkadaşlarınızla ilgili sizi zorlayıcı tavırlar görebilirsiniz fakat abartılı tavır ve tepkilerden uzak durun derim annem. Yapmak istediğiniz girişimlerde şans sizin yanınızda olacak. Haftanın sonuna doğru organizasyon yeteneğiniz sayesinde günlük işlerinizi hızlıca toparlarken arkadaş buluşmaları veya toplanmaları için yaptığınız planlar istediğiniz gibi gitmeyebilir. Ama her şey sizinle ilgili olmak zorunda değil, bunu sakın unutmayın.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.