Başak Burcu (26 Eylül – 2 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Eylül 2022

Başak Burcu (26 Eylül – 2 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta motivasyonunuz kendinizi güzelleştirmek ve geliştirmek olacak. Yaydığınız enerji sayesinde partnerinizden de iltifatlar alabilirsiniz. Bu hafta dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapabilirsiniz ve sizi mutlu edecek bir hale gelebilirsiniz. Haftanın ortasına doğru gelirinizde bazı dalgalanmalar yaşarken borçlarınızı kafanıza takabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla kıskançlıkla ilgili tartışmalar yaşayabilirsiniz fakat geçici bir süreç annem. Kariyer hayatınızda patronunuzun da desteğini alarak yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Yapacağınız her girişimde parayla ilgili çok iyi kazançlar elde ederken borçlarınızın da hafiflediğini görebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.