Başak Burcu (26 Aralık 2022-1 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Aralık 2022

Başak Burcu (26 Aralık 2022-1 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Romantik ilişkileriniz, çocuklarınız, hobileriniz ve kendinizi ifade edeceğiniz bir hafta sonu ile bu yılı geride bırakacaksınız. Evliliğinizi kafanızda idealize etmiş olabilirsiniz. Günlük işlerinizdeki detaylara takılmamalı, hayattan keyif almaya odaklanmalısınız. İlgi çekeceğiniz, aşık olmak isteyeceğiniz ancak mantıklı arayışlar içinde olacağınız bir hafta olacak. Eğlenceli aktivitelere açık olabilirsiniz. Çocuklarınızla bu yolla iletişim kurabilirsiniz. Sevginizi yazarak ifade etmeyi deneyebilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde ayrılmak ya da barışmak gibi düşünceleriniz var ise ertelemenizde fayda olabilir. Zaman tanıyın. Yeni yıla merhaba derken ilişkileriniz de kendinizi özel ve önemli hissetmek isteyeceksiniz. Karşınızda ki kişiyi ciddiye alacaksınız.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.