Başak Burcu (25 Temmuz – 31 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Temmuz 2022

Başak Burcu (25 Temmuz – 31 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftaya arkadaşlarınızla kurduğunuz samimi ilişkiler ve bazı borç alma-verme durumlarıyla başlıyorsunuz. Bir süredir yalnız kalarak yaptığınız zihinsel çalışmalar sizi yeni ve yorucu bir eğitime başlatabilir. Bu eğitim sonunda çok yorulsanız da kendinizi bulabilirsiniz. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız çekmek istediğiniz bir krediden olumlu sonuç alabilirsiniz. Bu kredi size büyük bir şans getirebilir ve işinizde başarılı olacağınız bir döneme işaret edebilir. Yurtdışı bağlantılı bir projeniz varsa çalıştığınız insanlara dikkat edin annem çünkü bazı gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Bir rahatsızlığınız nedeniyle tedavi sürecine başlayabilir ve tedavi sonunda eskisinden de sağlıklı bir bünyeye kavuşabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru arkadaşlarınız sizden borç isterse verip vermemek konusunda iyi düşünün çünkü geri almakta biraz zorlanabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.