Başak Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Nisan 2022

Başak Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yükselen Başaklar ve Başaklar:

Bu hafta yurtdışına taşınma, yurtdışıyla iş yapma, hobiniz olan bir konuda eğitim alma konuları gündeme gelebilir. İlişkiniz varsa daha ciddi bir boyuta taşınabilir. Aşkla ilgili konularda güçleneceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Yaratıcılığınız daha fazla ortaya çıkabilir ve bu konularda güçlü birilerinin desteğini alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda yeni bir şeylere imza atabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.