Başak Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

Başak Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Hafta başından itibaren aşk hayatınızda daha hareketli bir döneme giriyorsunuz. Flörtleriniz ile sürtüşmeler de yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz var ise onunla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle sevgiliniz ile birbirinizi yanlış anlamaya meyilli olabilirsiniz. İletişiminiz daha açık ve net olması çok daha iyi olacaktır. Cumartesi günü hayattan keyif almak için sizi sıkan konuları kesip atmak isteyebilirsiniz. Bu günler geçici biraz daha sabır. Ayrıca aşk hayatınızda da önemli kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz. Pazar günü itibariyle aşk hayatınızda durumlar düzelmeye başlıyor! Hayatınızdaki insan ile aranızı düzeltebilirsiniz. Yalnız olanlar için ise yeni biri karşınıza çıkabilir. Aynı gün sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle aniden ufak tefek sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.