Başak Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2023

Başak Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kardeşleriniz, yakın çevreniz, iletişim konularınız, kısa yolculuklarınız haftanın konularını oluşturacak. Öğrenmek ve ince ayrıntısına kadar araştırmak isteyeceğiniz bir hafta olacak. Fark ettirmeseniz de kardeşlerinize karşı koruyucu tavır içine gireceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanların hakkında bilmediğiniz şeyler öğrenebilirsiniz. Sırları ve söylentileri seveceksiniz. Kendinizi fazla kaptırıp olayların içinde kalmayın. İkili ilişkilerdeki sorumluluklarınızın daha fazla farkında olabilirsiniz. Ortaklı bir iş için imza atacaksanız ayrıntılara takılabilirsiniz. Yapmak istediklerinizle ilgili harekete geçebilirsiniz. Seyahat planları yaparken tercih konusunda kararsız kalacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa enerjinizi yönlendirmeniz iyi olacaktır. Biliyorum diyerek fikir almaktan kaçınabilirsiniz. Yeni bilgileri hayatınıza geçirmekte zorlanabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.