Başak Burcu 22 – 28 Nisan 2019

22 Nisan 2019

Başak Burcu 22 – 28 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Başaklar ve Yükselen Başaklar,

Ay’ın haritanızda etkisine bakacak olursak aile, oturduğunuz ev, ebeveynler, aşk, flört, cinsellik, çocuk, hobi, yaratıcılık, sağlık, evcil hayvanlar, günlük rutin işler ve yanınızda çalışan insanlar gündemde olabilir.

Güneş Uranüs kavuşumu ise haritanızın yurtdışı bağlantılı işler, inançlar, akademik konular, seyahatler ve uzak eğitimler alanında gerçekleşeceği için, bu konularla ile ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler, yapısal değişiklikler, fırsatlar gündeminize gelebilir. Yurtdışına taşınmak, akademik kariyeri bırakmak ya da yeni fırsatlar yakalamak, iş bağlantılılarınızı yurtdışına taşımak gibi konular gündeminize gelebilir

Mars Neptün karesi haritanızın kariyer, eş, ortaklı işler, davalar alanlarında etkili olacak. Dolayısıyla bu alanlar hayal kırıklıklarına, yanlış anlaşılmalara açık olduğu için özellikle de ortaklı bir işiniz varsa dolandırılmamaya dikkat edin ya da partnerinizin sizi iyice anlayıp anlamadığından emin olun.

Başkalarının parası, eşin parası, ortaklı işlerden kazanılan paralar, miraslar gibi işlerle ilgili konularda yaralarınız varsa şifalanabilirsiniz, yaralarınızı sarabilirsiniz. Bu süreçte alamadığınız paraları alacaklılarınızdan alabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.