Başak Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ağustos 2022

Başak Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta kendiniz için bir şeyler yapmak isteyebilir ve kendinizi güzellik merkezinde bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda sergilediğiniz havalı tavrınız partneriniz tarafından etkileyici bulunabilir. Algınız hafta boyu kendinizde ve dış görünüşünüzde olurken yalnız kalıp güzelleşmek size iyi bir fikir gibi gelebilir. Borçlarınızla ilgili yaşanabilecek bazı gelişmeler size ödeme kolaylığı sağlarken rahatlamanıza sebep olabilir. Bu hafta eğitim hayatınızda kıskanıldığınızı ve size düşmanca yaklaşan insanlar olduğunu fark edebilirsiniz. Genel olarak hafta boyunca neşeli olurken haftanın son mesai gününe doğru iş yerinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi daha gevşemiş hissederken evle ilgili günlük işlerle ilgilenebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.