Başak Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mart 2022

Başak Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Başak

Haftanın ilk günü ilişkinizde önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Partneriniz size evlilik teklifi ile gelebilir, manikürlerinizi aksatmayın! Salı günü sağlığınız ile ilgili ani gelişen durumlar oluşabilir. Özellikle bu günlerde sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Çarşamba günü hayatınızda biri yok ise hayallerinizdeki insan ile tanışabilirsiniz. İlişkisi olanlar ise partnerleri ile hayalleri hakkında sohbet edebilir. Cumartesi günü çocuklar ile ilgili haberler alabilirsiniz. Bazı çiftler çocuk haberi alabilir. Pazar günü itibariyle zihniniz daha çok maddi konularda olabilir. Bu faturalar nasıl ödenecek diye düşünmeye başlayabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.