Başak Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

19 Kasım 2022

Başak Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Ev alma, taşınma, tadilat konuları gündeme gelebilir. Partnerlerinizle seyahat kararı alabilirsiniz. Yeni ortaklıklar imzalayabilirsiniz. Ebeveynlerinizden maddi destek alabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle ortaklaşa işlerinizden kazanç elde edeceksiniz. Evliliğinizde iletişiminiz artacak. Hafta ortasına geldiğinizde partneriniz tarafından kısıtlandığınızı hissedeceksiniz.   Aile içi ilişkilerinizin önemli olacağı zamanlar olacak. Evinizi güzelleştirmek isteyeceksiniz. Odağınızı evinize ve ailenize harcayacak, kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ailenizle ilgili geçmişe ait bilmediğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz. Miras olayları gündem oluşturabilir. Korkularınızla yüzleşebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.