Başak Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

31 Aralık 2021

Başak Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Başak;

Ay Düğümleri eğitim, öğretim, seyahat, yurtdışı, nikah konularınızda kadersel etkiler bırakmaya hazırlanıyor. Nisan ayında Jüpiter Neptün kavuşumu özellikle ilişkiler, mahkeme, evlilik, ortaklık gibi konularda gelişmeler gündeme getirecektir. Ardından tutulmanın etkisiyle üniversite, eğitim, öğretim gibi konularınız aktif olacak. Jüpiter’in Koç burcuna geçmesiyle birlikte miras, ortaklıklardan kazanan paralar gibi konular aktif olmaya başlayacak. Mayıs ayındaki tutulma evraklar, imza, eğitim konularınızı aktifleştirecek ardından Jüpiter’in Retro’su ile beraber ortaklıklardan ve eşten gelen paralar alanında bazı sıkıntılar meydana gelebilir. Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü kavuşumu tekrar eğitim, öğretim, nikah, yurt dışı konularınızda önemli ani olaylara sebebiyet verecek. Ekim ayında tutulma Mayıs ayındaki gibi eğitim konularınızı yakın çevre, akraba gibi konuları aktifleştirecek. Jüpiter’in Retro halinde Balık burcuna geçmesi evlilik, ortaklar mahkeme ve ilişkiler konusunda orantısız bir abartması gündeme gelebilir. Yılın son tutulması üniversite, eğitim, öğretim gibi konularda kesin olayları gündeme gelecek. Jüpiter’in retro halinin bitmesiyle evlilik gibi konularınızda şanslı olup başkalarından kazandığınız paralar, miraslar konusunda da işler yoluna girecek.

Başak Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.