Başak Burcu (2-8 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

30 Eylül 2023

Başak Burcu (2-8 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Dış görünümünüz, hayat amacınız, motive olduğunuz konularınız bu hafta sizi meşgul edecek. İlişkilerinizde gerçeklikten uzak beklentiler içine olabilirsiniz. Bu durum motivasyonunuzu düşürecektir. Kendinizle çatışmaktan da vazgeçin. Kendi sorumluluğunuzu alarak, kendi isteklerinizi gerçekleştirmeniz gerekecek. Potansiyelinizi iletişim yolu ile açığa çıkarabilirsiniz. Entelektüel yanınızı göstermek isteyeceksiniz. Duygusal ilişkileriniz ve çocuklarınızla aranıza sınır koymayın. Değişime kendi alışkanlıklarınızı değiştirerek başlamak iyi olabilir. Yeni hobiler, yaratıcı faaliyetler bu süreçte destekleyici olabilir. İş arıyorsanız sevindirici haberler alabilirsiniz. Finansal anlamda yatırım düşünebilirsiniz. Kazançlı olacağınız işler karşınıza çıkacak.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.