Başak Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Haziran 2023

Başak Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya arkadaşlarınız, organizasyonlarınız, projeleriniz ile başlayabilirsiniz. İş ortaklıklarınız ile ilgili anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Eşinizle seyahate çıkabilirsiniz. İlişkinizi güçlendirebilirsiniz. Hayatınızı inançlarınız doğrultusunda yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza değer vereceğiniz, güvenmek isteyeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. İçinizde biriktirdiğiniz enerjinizi, projelerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde finansal konularla ilgili hakkınızı alabilirsiniz. Bilgi edinmek ihtiyacınız olabilir. Kendi fikirleriniz dışındaki görüşlere de açık olabilirsiniz. Benzer düşüncedeki gruplarla bir arada olabilir, yeni ilişkilere adım atabilirsiniz. Enerjinizi doğru yerlere kanalize edebilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek, sizi besleyecek aktivitelere katılabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.