Başak Burcu (19-25 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Eylül 2022

Başak Burcu (19-25 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta yapacağınız anlaşmalarla başarılara imza atarken zorlayıcı da olsa uzun vadede hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Dış görünüşünüzle ilgileneceğiniz bu dönemde yeni bir saç modeli denemek veya bir spor programına girmek öncelikleriniz olabilir. Aşk hayatınızda tripli zamanlar geçirmeniz söz konusu olabilir ama çok takılmayın annem alttan alın biraz. Keyif ve güzellik konularının ön planda olacağı haftada aynı zamanda bir eğitim fırsatı da yakalayabilirsiniz. Haftanın ortasına doğru otorite figürlerinden alacağınız destek sayesinde neşeniz artarken zihninizi daha iyi kullandığınızı fark edeceksiniz. Hafta sonuna geldiğiniz zaman kendinizle baş başa kalmak size iyi gelebilir çünkü ikili ilişkilerde biraz hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.