Başak Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Nisan 2022

Başak Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Başak

Haftanın ilk günü hayattan keyif almakta zorlanabilirsiniz. Çocuğunuz ile ilgili bazı masraflar canınızı sıkabilir. Aynı gün partneriniz ile seyahat planı yapabilirsiniz. Birlikte şehirden kaçmak ilişkinize iyi gelebilir. Çarşamba günü itibariyle eğitimlerinize ve kişisel gelişim konularına odaklanabilirsiniz. Sosyal medyada daha fazla görünür olabilirsiniz. Pazar günü sağlığınız ile ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.