Başak Burcu 18 – 24 Şubat 2019

18 Şubat 2019

Başak Burcu 18 – 24 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Başaklar ve Yükselen Başaklar,

19 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay sizin imajınız, motivasyonlarınız, fiziksel görünüşünüzü temsil eden 1. Evinizde gerçekleşecek. Bu konularda farklılıklar yaşayabilirsiniz. İmajınızı değiştirebilirsiniz, insanlar üzerinde bıraktığınız etkilerde değişimler söz konusu olabilir.

Başkalarının parası, miraslar, nafakalar, ruhsal konularda da kendinizi kurban gibi hissedebilirsiniz. Borç almak, kredi çekmek için uygun dönemler değildir.

Eş, ortaklı işler, davalar konularında kendinizi manevi olarak daha iyi hissedebilirsiniz, yaratıcılığınızı bu alanlarda kullanabilirsiniz. Fakat burada iletişim konularında yaşadığınız problemler gereksiz bir şekilde büyüyebilir, karşınızdakini hor görebilirsiniz.

Aşk, flört, çocuk, hobi konularında sorumluluklar gündeme gelebilir. Bir ilişkiniz varsa resmiyete dökülebilir, çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu dönem bu konulardan yana dönüşümler yaşayabileceğiniz için isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa kadın figürlerinin desteğiyle birileriyle tanışabilirsiniz. Bu süreç daha çok ilişkilerin ya resmiyete döküleceği ya da size uygun değilse bitebileceği bir süreçtir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.