Başak Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2023

Başak Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yaratıcı fikirleriniz, hobileriniz, romantik ilişkileriniz ve çocuklarınızla ilgili konuların hakim olduğu bir hafta geçireceksiniz. Kendi inançlarınız doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Eksik eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Politika konularına ilginiz artacak. Çocuklarınızla ilgili konularda planlı hareket edeceksiniz, ikili ilişkilerinizde sorumluluklarınız ağır gelebilir. Aşk hayatınız istikrarlı bir şekilde devam edecek. Sağlamcı ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Eğlence anlayışınız çalışmak üzerine kurulu olabilir. Duygularınızı ifade etmemek ilişkilerinizde zorlanmanıza neden olabilir. Eviniz ve ailenizle ilgili konular aklınızı meşgul edebilir. Ev dışında vakit geçirmek ve sosyalleşmek iyi gelecektir. İkili ilişkilerinizi sorumluluk ve görev olarak görebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.