Başak Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

Başak Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Başaklar ve Başaklar;

Dolunay sizin için hobilerinizi ile alakalı eğitim vermek ve dönüştürmek için güzel bir fırsat verecek. Sosyal çevrenizde kim ak koyun kim kara koyun artık daha rahat görebileceksiniz. İş yeriniz ya da günlük işlerinizde krizleriniz varsa bu hafta krizlerin üzerinden geçip bir sonraki haftaya daha da güçlü girebilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca yurtdışı, eğitim ve öğretim ile alakalı konularda yeni gelişmeler yaşanabilir. Perşembe günü çocuklarınız veya aşk hayatınız ile alakalı değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ertesi gün itibari ile bir ay boyunca odak noktanız çalışma ortamınız ve günlük rutin işleriniz olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.