Başak Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Temmuz 2023

Başak Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu endişeleriniz, gizlediğiniz konularınız, hayal kırıklıklarınız oluşturabilir. Eğitim ya da yurtdışı konularında kendinize engeller oluşturabilirsiniz. Kendinizi aldatma eğiliminizden vazgeçtiğinizde desteklendiğinizi görebilirsiniz. Maddi konularda atılım yapmak istediğinizden yardım almaktan çekinmemeyi öğreneceğiniz bir zaman dilimi içine girebilirsiniz. Arkadaş çevreniz içerisinde aradığınız kişiyi bulabilirsiniz. Kaliteli ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki beklentileriniz ve eleştirel tutumunuz enerjinizi kendinize çevirmenize neden olabilir. Aşık olduğunuz kişiye karşı güç gösterisi yapmak isteyebilirsiniz. Güven duyduğunuz kişilerle bir arada olmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade etmek istemeyebilir, haklarınızı alma konusunda yalnız mücadele etmek isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşayamadığınız duygularınız, içinizdeki fırtınanın ortaya çıkması ile kararlar alabilirsiniz. Potansiyelinizi farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Yapacağınız bir yolculuk düşüncelerinizi ve içsel dengelerinizi değiştirebilir. Yeni fikirlere ve farklı olasılıklara alışmak durumunda alabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.