Başak Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Nisan 2023

Başak Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İnançlarınız, eğitim konularınız, yeni bir amaç edinmek, değişik yerler görmek ile ilgili konuların gündem olacağı bir hafta geçireceksiniz. Değişik fikirler ve insanlarla birlikte olma isteğiniz olacak. Kendi inanç ve düşünceleriniz doğrultusunda iletişim kuracaksınız. Yaşamınıza kolaylık katacak bilgileri öğrenmek isteyeceksiniz. Yenilikleri hayatınıza adım adım alacaksınız. Günlük rutin işlerinizde ve çalışma düzeninizde oluşacak yeniliklere uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Sağlıkla ilgili rutin kontrollerinizi yaptırmak isteyeceksiniz. Seyahat planlarınızda aksamalar oluşabilir. İnsanlarla iletişim kurarken fikirlerinizin onaylanmasını bekleyeceksiniz. Hukuki alanda beklediğiniz haberlerde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.