Başak Burcu (17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

15 Ekim 2022

Başak Burcu (17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken eğitim için para harcayabilir ve bu aldığınız eğitim ilerleyen zamanlarda mesleğinize katkı sağlayabilir. Riskli yatırımlarda gaza gelebilir, kendiniz karar vermek yerine başkalarının etkisinde kalabilirsiniz. Çalışma hayatınızda arkadaşlarınızla uyumunuz artacak, organizasyon yeteneğinize siz bile şaşıracaksınız. Hafta sonuna geldiğinizde para konuları daha fazla gündeminizde olabilir, onu haftaya konuşuruz tatilin tadını çıkarın annem. Hafta sonuna doğru kardeşleriniz ve kuzenlerinizle vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.