Başak Burcu (16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

15 Mayıs 2022

Başak Burcu (16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Başak

Haftanın ilk günü civarında yakın çevreniz ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Kısa seyahat planları da yapabilirsiniz. Çarşamba günü ortaklık kurabilirsiniz. Dava açmayı düşünüyorsanız bugünü değerlendirebilirsiniz. Perşembe günü kalbi boş olanlar sosyal medyadan biri ile tanışarak, flört edebilir. Cuma günü kariyerinizdeki krizleri çözebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız kariyerinize kayabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.