Başak Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ekim 2023

Başak Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini maddi, manevi kaynaklarınız, değerleriniz, beslenme tarzınız oluşturacak. Maddi açıdan dengeli olmaya çalışın, hesaplarınızı yaparken dikkati elden bırakmayın. Değer verdiğiniz şeyler konusunda kafanız karışabilir. Partneriniz ve çocuklarınızın fikirlerini önemsemeniz gerekecek. Sadece kendi kurallarınızla ilişkilerinizi yönetemezsiniz. Sahip olduklarınızın gücünüz olduğunu fark etmekte zorlanabilirsiniz. Dış görünümünüze dikkat edeceksiniz. Tatlı dilinizle insanları etkiniz altına alabilirsiniz. Seyahat planlarınız söz konusu olacak. Dile getirmek istediklerinizi içinizde tutmayın. Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz.  Yakın çevrenizdeki bazı olaylara takılabilirsiniz. Kardeşlerinizle ortak bir sorumluluk almanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde gerçekçi beklentiler ve iletişim içinde olmanız fayda sağlayacaktır.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.