Başak Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mayıs 2023

Başak Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ufkunuzu genişletmek, inançlarınız, ikili ilişkileriniz ile geçecek bir hafta olacak. İkili ilişkilerinizde sabit fikirli davranmamaya özen göstermelisiniz. Kısıtlandığınızı düşünerek hareket edebilirsiniz. Ortaklı ve ikili ilişkilerinizde beklentilerinizi gerçekçi bir zemine oturtmalısınız. Arkadaş çevrenizde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İnsanlardan veremeyecekleri şeyleri beklememelisiniz. Sizi var edecek yine siz olacaksınız. Yapmak zorunda olduklarınızla hayalleriniz arasında seçim yapacaksanız da karar veren siz olun. Farklılıklar size iyi gelecektir. Çalışma ortamınızda her şeyi bildiğinizi düşünmeniz işlerinizi aksatabilir. Maceraperest olabilirsiniz. Seyahat programları ilginizi çekecektir. Çalışma düzeninizde yapmak istediğiniz değişimler için fazlaca emek sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Disiplinli olmanız birçok alanda işlerinizi halletmeniz için kolaylık sağlayacaktır. İletişim becerinizle farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.