Başak Burcu (15-21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ağustos 2022

Başak Burcu (15-21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta yurtdışı bağlantılı işleriniz için büyük bir mücadele verebilirsiniz. Aşk hayatınızda son derece karizmatik ve havalı bir tavır sergileyeceksiniz. Bu dönem yeni bir kursa yazılabilir veya spora başlama kararı alabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili yeni fırsatlar ve aklınızda olmayan gelişmeler sizi bekliyor.  Kazancınızdaki artış sizi kıskanan insanların varlığını fark etmenizi sağlayabilir. Ödemelerinizle ilgili bir kolaylık yaşayabilirsiniz. Bu hafta insanlara sırlarınız vermemeye ve planlarınızı söylememeye dikkat edin çünkü gözler üzerinizde olacak. iş hayatınızda yapacağınız anlaşmalar özgüveninizi artırırken kurduğunuz ilişkilerde hayal kırıklığı yaşamamak için temkinli davranmanızda fayda var.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.