Başak Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Başak Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Başak ve Yükselen Başak,

Haftaya çocuklarınızın eğitimleri, kendi eğitimleriniz ve hobilerinizi eğitime dönüştürme işleriyle başlıyorsunuz. Ardından zihniniz daha çok günlük rutinlerde, iş ortamınız ile alakalı konularda çalışmaya başlayabilir. Dolunayın etkisi ile biraz daha inzivada olduğunuz, kendi içinizde çözmeniz gereken konularla baş başa kalmaya başlayabilirsiniz. Bu konular çocuklarınız, hobileriniz ve flörtleriniz ile alakalı olabilir. Ardından eğitimler, sosyal medya ve yurt dışı bazlı konularda ikili ilişkileriniz sayesinde destek görebilirsiniz. İrade gösterirseniz danışmanlıklarınız artabilir. Hafta sonuna doğru algınız ikili ilişkilerde olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.