Başak Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mart 2022

Başak Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Başaklar;

Hafta başında partnerinizle eğitimler almak isteyebilirsiniz ve belki de bu eğitimler daha önce planladığınız ve gerçekleştiremediğiniz eğitimler olabilir ve bu eğitimler sayesinde biraz uzaklara yolculuk etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hafta ortasında iş yerinizdeki krizler şifalanabilir ama bu biraz sizin elinizde. İş yerinizdeki değerinizi anlayıp size belki de zam yapabilirler ama sizin irade kullanmanız gerekiyor. Aynı gün flörtünüzü daha ciddi bir boyuta taşıyabilir ya da hobileriniz ile alakalı eğitim alabilirsiniz. Hafta sonu iş ortamınızda ya da günlük rutinlerinizde aniden beklenmedik olaylar gerçekleşebilir. Pazar günü ise algınız biraz daha okült konulara, ameliyatlara ve kazançlara yönelebilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.